. Tělové svíce Isis,přednášky,kurzy,prodej i pro domácí použití,zkušenosti s použitím svící, pomoc svícemi,aplikace tělových svící.

Tělové svíce ISIS


Aktuálně
O svících
Použití
Prodej
Zkušenosti klientek
Semináře
Kontakt
Knihovnička
Masážní studio ISIS
Mandaly a automatická kresba
Spřátelené weby
Zpět


TOPlist
tělové svíce isis

Zkušenosti klientekVybírám z reakcí klientek po domácím svíčkování a ze zkušeností mé vlastní praxe:

Téměř všichni popisují jakýsi pocit úlevy a psychického uvolnění. Někomu se po svíčkování zlepšila nálada, někdo se cítil unavený a dobře spal. Opět upozorňuji, že svíce jsou výbornou pomůckou, ale nenahrazují lékařské ošetření nebo akutní lékařskou pomoc. Při jejich aplikaci je nutné dodržet určitá opatření i postup. Proto je vhodné při větších potížích nebo při aplikaci na místech, která nejsou klientovi dosažitelná, navštívit terapeuta. Pokud se rozhodnete pro domácí aplikaci, je dobré absolvovat přednášku o správném zacházení se svícemi.

- zkušenost s úspěšným vyléčením dcery: „Hned jsem jí aplikovala svíci na průdušnici, měla počínající katar průdušek, a dnes je již téměř v pořádku, moc to pomohlo, dávala jsem svíci 2 dny po sobě a měla tam uvnitř zažloutlý škvarek, moc děkuji a jsem ráda za novou metodu.“
- Paní spěchala na autobus a nějak si zvrtla nohu, při tom ji silně zabolelo v zádech, v oblasti křížové se jí udělala bolestivá boule, manžel jí to doma rozmasíroval, a když bolest neustupovala, požádala ho o svíčku. Bolest ustoupila a boule po chvíli zmizela, jako by nikdy nebyla.
- Žena. Svíčka do pupíku. Cítila tlak a teplo v okolí svíčky asi ve velikosti dlaně a málem při tom usnula. Prý příjemná pohoda. Za chvíli ale žádala další, prý ji bolí kyčel. Svíce přiložena přímo na bolestivé místo. Celá svíce „proprskala“, rozbitý plamen „střílel“ a intenzivně dýmal po celou dobu. Druhý den byla bez bolesti. Cítila velký tlak dovnitř a teplo na ploše asi jako pětikoruna kolem místa, kde byla aplikována svíce.
- Žena s diagnózou astma. Dala jsem svíčku přímo na místo, kde, jak říkala, měla pocit tíhy, tedy na hrudník. Ne přímo mezi prsa, ale o kousek výše. Pak ji to začalo dost bolet a postupně, než svíce vyhořela, se uklidňovala a bolest ustoupila. Byla velmi unavená a točila se jí hlava, doporučila jsem jí, aby pár minut ležela. Tvrdila, že se jí o něco lépe dýchá a začala vykašlávat. Měla by svíčkování absolvovat častěji.
- Muž, který si více jak týden stěžoval na bolest v zadní části krku, jež vystřelovala do hlavy a docela ho trápila. Při aplikaci svíce necítil nic. Po chvíli mi radostně sdělil, že ho krk nebolí, a že má uvolněnou a „vymetenou“ hlavu.
- Žena. Svíce do pupíku: „Cítila jsem téměř bolest kolem pupíku v rozsahu asi 15 cm, jakoby v kruhu, chvílemi i trochu píchání. Nebylo to příliš příjemné. Měla jsem plný papír velkých šedivých hrudek, ošklivých .... a břicho jsem do usnutí cítila, ale pohoda.“
- Žena: „Svíčky mně pomáhají ve zmírnění bolestí všeho druhu, zbavila jsem se též dráždivého dlouhotrvajícího kašle.“
- Muž se začínajícím ječným zrnem. Svíčkujeme vedle vnějšího koutku oka, ječné zrno se nevytvoří, po dalším svíčkování potíže ustupují.
- Žena s opakovanými záněty dutin, po 2 punkcích, hrozí jí třetí. Svíčkuji po stranách nosu a na čele, pět dnů po sobě. Vše se uklidnilo. Letos se svíčkování neopakovalo, ale léčba je doplněna detoxikací podle MUDr. Jonáše nebo bylinkami.
- Žena s občasným tlakem na temeni hlavy. Svíčkuji čelo podél vlasů, nastává okamžitá úleva a ústup potíží, druhý den slabší bolest, po svíčce úleva a potíže už se nevracejí.
- Dlouhodobé problémy se zácpou. Svíčkuji pupík a dochází k uvolnění.
- Bolest lokte. Svíčkuji 5 svíček – bolest postupně slábne, až zmizí úplně.
- Dlouho otevřená rána, jako bércový vřed. Svíčkujeme vedle, rána se zavírá, podle toho posunujeme svíčku, dokud se nezacelí úplně.
- Bolest v krku jako při angíně. Svíčkuji obě strany krku tři dny za sebou. Vše v pořádku.
- Po resekci zubů nastává úleva a zlepšuje se hojení.
-Zánětlivé ložisko pod kůží vedle pravého koutku úst, 2x léčeno chirurgicky rozříznutím. Když se vytvořilo potřetí, chirurg doporučil pacientce návštěvu kožního lékaře. 4.12. – aplikována 1. svíčka, hned vedle postiženého místa. Během následujících dvou dní se boulička zmenšila a začala být citlivá. 6.12 – vypálena 2. svíčka, hnis se postupně dostal těsně pod povrch kůže. 9.12. – boulička samovolně praskla, hnis vytekl a místo bylo ošetřeno přípravkem z aloe. 10.12. – 3. svíčka. Místo se během dalších dní zcela zahojilo.
Klienta cítila silné bolesti v podbřišku. Ihned po svíčkování cítila velkou úlevu. Během dalších dnů bolest sama pominula.